2. NIEDZIELA ZWYKŁA

17.01.2021

1. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona diecezji; w czwartek św. Agnieszkę. Od godz. 16:30 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Przyszła niedziela z woli Ojca Świętego obchodzona będzie jako Niedziela Słowa Bożego. Od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

2. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę zarówno na tacę, jak też na konto bankowe w kwocie 5637 zł i 6 €. Składamy również podziękowania za ofiary kolędowe. W przyszłą niedzielę ofiarą do puszek będziemy wspomagać poszkodowanych w trzęsieniu ziemi pod koniec grudnia mieszkańców Chorwacji.

3. O prowadzenie różańca w przyszłą niedzielę prosimy Różę p. Emilii Leja.

4. Rodzice dzieci klas IV i V organizują kiermasz strojów komunijnych jutro w GOK-u, o godz. 17:00. Zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcą kupić lub odsprzedać stroje komunijne.

5. Siostry Prezentki ogłaszają nabór do klas pierwszej i czwartej Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Pawła II w Rzeszowie. Szczegóły na stronie internetowej szkoły i na plakacie w gablocie.

6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni wczoraj. Do sprzątania kościoła w sobotę po Mszy św. porannej prosimy parafian z domów o nr 101 – 112.

7. Bardzo prosimy wszystkich o zachowywanie w świątyni wytycznych sanitarnych.

8. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb parafianina †Ryszarda Bryły. Wieczne odpoczywanie…

Poniedziałek, II Tydzień zwykły
Rok B, I